تا انتخابات | ايثار و شهادت
شمال فردا را صفحه اصلي خود كنيد
صفحه اصلي | تماس با ما | پيوندها | جستجو | آرشيو | RSS | ارسال خبر

 

 

تکذیب شایعه درگذشت یک هنرمند مازندرانی
سید کاظم حسینی (نوروز) : من زنده ام !

اختصاصی شمال فردا : سید کاظم حسینی ( نوروز) بااشاره به اینکه بسیاری از مردم از طریق دوستانم از زنده و سلامت بودن من و شایعه و دروغ بودن فوت من با خبر می شدند اظهار داشت : یکی از موضوعاتی که در این شایعات جالب توجه بود این بود که اعلام کرده اند من به همراه پسرم تصادف کرده ام در صورتی که من اصلا فرزند پسری نداشته و خداوند به من دختری هدیه کرده که الان 10 سال سن دارد.

اشاره :

 خبر خیلی سریع در تمامی استان پیچید

. شایعه ای که همه را ناراحت کرد . سید کاظم حسینی یا همان نوروز برنامه های سیمای مازندران به همراه پسرش در یک سانحه رانندگی جان باخت .

فقط این شایعه به استان هم ختم نشد . حتی مازندرانی های سراسر کشور با تماسهای خود از " نوروز" می پرسیدند.

در اولین اقدام سراغ یکی از همبازی های نوروز رفتیم . تماس با    لطف الله سیفی یا هما ن" برهان درو" و اطمینانی که او از صحیح و سالم بودن نوروز می داد قانعمان نکرد .

شما هم اگر جای ما بودید قبول نمی کردید . شاید این هم یکی از دروغ های برهان بود . آخر از اسمش پیداست . ما به عنوان یک رسانه نمی توانستیم بر اساس حرف های او خبری را منتشر کنیم .

با هماهنگی های لطف الله  سیفی ( برهان درو) که دل پری از این شایعات داشت و گویی خود او نیز سال قبل قربانی یک سری از همین شایعات شد به دیدار سید کاظم حسینی ( نوروز) رفتیم .

همان اول گفتگو متوجه شدیم که او اصلا پسری ندارد .....

ماحصل این گفتگو را باهم می خوانیم :

 

بازیگر نقش نوروز در سیمای مرکز مازندران گفت:شایعاتی که در مورد اینجانب شده دروغ بوده و اینجانب زنده و سرحال هستم.

در چند روز اخیر شایعات زیادی مبنی بر تصادف و فوت بازیگر معروف ونام آشنای صدا و سیمای مازندران ، سید کاظم حسینی معروف به نوروز در بین مردم پخش شده  که باعث نگرانی زیادی بین مردم و به خصوص هنرمندان و دوستداران این بازیگر شد.

خبرنگار" شمال فردا " جهت صحت و سقم این شایعه با سید کاظم حسینی یا همان نوروز تماس برقرار کرده و با هماهنگی انجام شده عصر روز جمعه 26 آذرماه به دیدار این هنرمند رفته است که مصاحبه زیر حاصل این دیدار می باشد.

سید کاظم حسینی با ناراحتی زیاد از این شایعه گفت:این شایعه را خودم هم اولین بار 40 روز قبل هنگامی که مشغول بازی در مجموعه 13 قسمتی سوز کلام بودم در ساعت 13 بعد از ظهر از طریق یکی از دوستان که به تلفن همراهم زنگ زده بود، شنیده ام و بسیاز هم تعجب کرده ام.

وی با بیان اینکه آن دوست به من گفت که شایعه شده شما تصادف کرده اید و در کما می باشید افزود:از آن روز تعداد این تماسها زیاد شده بطوری که مجبور می شدم در طی روز دهها بار تلفن همراهم را خاموش کنم تا بتوانم به کارهای دیگرم هم برسم و موقعی که تلفن همراهم را روشن می کردم با انبوهی از تماسهای پاسخ داده نشده  روبرو می شدم .

نوروز بااشاره به اینکه بسیاری از مردم از طریق دوستانم از زنده و سلامت بودن من و شایعه و دروغ بودن فوت من با خبر می شدند اظهار داشت : یکی از موضوعاتی که در این شایعات جالب توجه بود این بود که اعلام کرده اند من به همراه پسرم تصادف کرده ام در صورتی که من اصلا فرزند پسری نداشته و خداوند به من دختری هدیه کرده که الان 10 سال سن دارد.

وی با بیان اینکه سیده مریم تنها فرزندم می باشد که در پایه چهارم ابتدایی تحصیل می کند تصریح کرد:همسرم از این شایعه بسیار ناراحت شده و بسیار گریه نیز کرده است.

سید کاظم حسینی در بخش دیگری از این مصاحبه خاطر نشان کرد:متاسفانه بعضی از اشخاص ناآگاه ادعا کرده اند که این شایعه پراکنی توسط خود من جهت معروفیت بیشتر در بین مردم انجام شده ،در صورتی که اینطور نیست و اعتقاد دارم هر شخصی که بخواهد با این شایعات به معروفیت برسد زندگی هنری اش دوام نخواهد داشت و اعتقاد دارم بازی کردن با احساسات مردمی که به هنرمندان دیارشان علاقمندند گناهی نابخشودنی است.

هنرمند با سابقه صدا و سیمای مرکز مازندران با اشاره به اینکه 10 روز قبل از فرا رسیدن ماه محرم سیمای مرکز مازندران بسیاری از برنامه های آرشیوی حقیر را پخش کرده و همچنین با توجه به فرا رسیدن ماه محرم و قطع برنامه های من از عواملی بوده که باعث شده این شایعه بیشتر گسترش یابد.

نوروزکه انگار نمی توان طنز را از او جدا کرد با مزاح گفت : اگر فوت می کردم امروز باید چهلمین روز فوت من بود .البته این شایعه باعث شده تا ارزش خود را بین مردم بیشتر متوجه شده و احساس مسئولیت بیشتری در قبال مردم داشته باشم.

وی با اشاره به یکی از خاطرات خود در مورد این شایعه تصریح کرد:چند روز قبل خانمی در داخل یکی از بانکها اینجانب را دیده و اظهار داشت که از برادرم شنیده ام که شما فوت کرده اید و وقتی که من در جواب آن خانم اعلام کرده ام که این شایعه صحت نداشته و دروغ می باشد آن خانم در جواب من گفته است:یعنی شما ادعا می کنید که برادرم دروغ می گوید؟

سید کاظم حسینی با بیان اینکه بعد ار ماه محرم و صفر مجموعه 13 قسمتی جدید (سوز گلام) که هم اکنون در حال بازی در آن مجموعه می باشم از سیمای مرکز مازندران پخش خواهد شد افزود : مجموعه ای از این برنامه در 26 قسمت و با همکاری اداره کل منابع طبیعی مازندران در دست تهیه می باشد که قبل از عید نوروز سال 90 پخش خواهد شد.

این نویسنده ، بازیگردان و بازیگر مازندرانی در مورد داستان این مجموعه 26 قسمتی نیز اظهار داشت:در این مجموعه منزل نوروز در طوفانی آسیب دیده و نوروز به همراه خانواده اش به منزل نورالدین نقل مکان می کنند و تا تعمیر منزل خود ساکن می شوند ، نورالدین هم همزمان با نقل مکان خانواده نوروز ، برای پسرش عروس می آورد اما اختلافاتی بین این عروس و شوهر و خانواده شوهرش باعث اتفاقاتی می شود که داستان مجموعه جدید را می سازند.

سید کاظم حسینی که خود نویسندگی مجموعه داستانی (سوز گلام) را بر عهده دارد تصریح کرد : هنگام نوشتن تمام متنهای مجموعه (سوز گلام) با وضو بوده ام و نیتم فقط رضایت خدا و مردم بوده است.

این هنرمند در پایان صحبتهایش با تشکر از کلیه مردم و به خصوص دوستان و آشنایان که در این مدت از راههای مختلف نسبت به او ابراز محبت کرده اند تشکر کرده و از کسانی که این شایعه سازی ها را انجام می دهند خواهش کرده تا در این ماه عزا و به احترام این ماه عزیز ، دست از این کارهای ناپسند برداشته و با احساسات مردم و آبروی کسی بازی نکنند.

تصویر مرتبط : سید کاظم حسینی { نوروز ) در کنار دخترش سیده مریم / روز جمعه 26/9/1389

 

 

 

 

 

 

 

اضافه کردن نظر

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است - طراحی و تولید: "مازندنت"