تا انتخابات | ايثار و شهادت
شمال فردا را صفحه اصلي خود كنيد
صفحه اصلي | تماس با ما | پيوندها | جستجو | آرشيو | RSS | ارسال خبر

 

 

کد خبر: 31081  تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۲ 
ايميل ارسال به دوستان
چاپ نسخه چاپی

واکنش یادگار سرلشکر شهید طوسی به توهین نعیمه اشرافی
« نعیمه اشراقی » فردی متوهم و قدرنشناس است

سمیه طوسی ضمن پست شمردن توهین کنندگان به ساحت ملکوتی حضرت امام راحل و شهدای گرانقدر، افزود: اشراقی فردی است که دچار کمبود محبت و عاطفه و کم توجهی بوده و با بیان چنین حرف هایی در صدد جنجالی کردن چهره خود در رسانه ها و جلب توجه اندک حتی از سوی دشمنان امام به سوی خود است...

« نعیمه اشراقی » فردی متوهم و قدرنشناس است

 شمال فردا - سمیه طوسی  ، فرزند سرلشکر شهید محمدحسن طوسی «علمدار و قائم مقام لشکر ویژه 25 کربلا» در گفت­وگو با خبرنگار دفاع مقدس فارس اظهار داشت: عظمت حضرت امام روح الله قدس الله نفسه الزکیه فراتر از آن است که عده ای خودفروخته و حرمت­شکن را منسوب به ایشان بکنیم.

این فرزند شهید با اشاره به کلام امام خمینی(ره) در مورد شهادت فرزندش سیدمصطفی، اینگونه بیان داشتند: امام راحل فرمودند شهادت سید مصطفی از الطاف خفیه الهی بود ولی معظم له، فرزند همان سید مصطفای شهید، «سیدحسین» را از خود راندند. باطل گویه های نعیمه اشراقی منحرف را نباید با تیترهایی که در آن اسم مبارک امام نهفته است، منتسب به این شخصیت بزرگ نمود و قرآن، سند معتبری است که حتی ابولهب که عموی پیامبر(ص) است نیز از سوی خداوند در دفاع از شخض پیامبر(ص) لعن و نفرین می شود، فلذا باید تأکید کرد که اینگونه انتساب ها در اسلام زمانی معتبر است که انتساب های آرمانی و اعتقادی نیز برقرار باشد.

فرزند گرانقدر شهید طوسی تصریح کرد: اشراقی فردی متوهم و قدرنشناس است که قدر محرمیت خود با امام راحل را ندانسته و با اظهاراتش از حلقه ی محبت دوستداران امام خارج شد.

یادگار شهید طوسی ضمن پست شمردن توهین کنندگان به ساحت ملکوتی حضرت امام راحل و شهدای گرانقدر، افزود: اشراقی فردی است که دچار کمبود محبت و عاطفه و کم توجهی بوده و با بیان چنین حرف هایی در صدد جنجالی کردن چهره خود در رسانه ها و جلب توجه اندک حتی از سوی دشمنان امام به سوی خود است.

وی از رسانه ها خواست تا از دامن زدن بیش از حد به باطل گفته های اشراقی خودداری کنند و افزود: هر چه به اشراقی توجه کنیم و نام باطل او را بر زبان بیاوریم، انرژی های اکتسابی منفی اش بیشتر خواهد شد و شرایط خود را از وضع موجود خراب تر می کند.

سمیه طوسی در پایان گفت: درود می فرستیم به روح بلند و متعالی امام و به حرمت خون شهیدان قسم می خوریم که تا پای جان و تا آخرین قطره خون در راه آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایستاده ایم و اطمینان می دهیم که با حضور فرزندان امام روح الله و مریدان ولایت، هر حرکت و حرفی از سوی هر کسی پیرامون امام راحل و شهدای عزیز، خدشه ای به عزت و عظمت ایشان وارد نخواهد کرد.

 

اضافه کردن نظر

كليه حقوق محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است - طراحی و تولید: "مازندنت"